THL new

TH&L SYSTEMS – MĚŘICÍ TECHNIKA A KALIBRAČNÍ TECHNIKA

TH&L Systems je firma specializující se nejen na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Firma TH&L Systems je rovněž servisním a vývojovým partnerem všech firem, které zastupuje.

Dodáváme zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, tlaku, teploty a mechanických veličin. Lze dodat též příslušenství a software, který vyvíjíme, nebo se úzce podílíme na vývoji.

Předností naší firmy je komplexní řešení dodávek včetně zajištění kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci.

info-bg Isotech získala cenu královny
 

Novinky:

Isotech získala cenu královny

Isotech získala 21. dubna 2017 cenu britské královny Queens Award for Enterprise v kategorii inovace za spolupráci na vývoji můstkového teploměru mikroK, s oceněním jak inovace, tak i komerčního úspěchu v oboru přesných můstkových měření teplot.

John Tavener, zakladatel a prezident Isotech říká: "Jsme potěšeni, že Její Veličenstvo Královna schválila doporučení předsedy vlády, aby Cenu královny pro podnik v kategorii inovace v letošním roce získala společnost Isotech. Cena královny Queen's Award for Enterprise je nejvyšší ocenění, kterou lze udělit britské společnosti a její získání je pro každého z nás v Isotech skutečný důvod k oslavě ".