THL new

TH&L SYSTEMS – MĚŘICÍ TECHNIKA A KALIBRAČNÍ TECHNIKA

TH&L Systems je firma specializující se nejen na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Firma TH&L Systems je rovněž servisním a vývojovým partnerem všech firem, které zastupuje.

Dodáváme zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, tlaku, teploty a mechanických veličin. Lze dodat též příslušenství a software, který vyvíjíme, nebo se úzce podílíme na vývoji.

Předností naší firmy je komplexní řešení dodávek včetně zajištění kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci.

info-bg Time Electronics
 

Time Electronics

logo_time-electronics5

Firma Time Electronics nabízí kapacitní dekády, tlakové kalibrátory, hydraulické a pneumatické tlakové pumpy, digitální tlakoměry, U/I/R kalibrátory, programovatelné multifunkční kalibrátory, kalibrátory testerů izolace, výkonové kalibrátory, multifunkční odporové / teplotní kalibrátory, přesné digitální multimetry, programovatelné přepínače, napěťové a proudové kalibrátory, zdroje proudu, odporové dekády, teplotní kalibártory.

Více informací o produktech firmy Time Electronics naleznete v našem online katalogu.

Stránky výrobce Time Electronics:

http://www.timeelectronics.com

 

Katalogy Time Electronics ke stažení