THL new

TH&L SYSTEMS – MĚŘICÍ TECHNIKA A KALIBRAČNÍ TECHNIKA

TH&L Systems je firma specializující se nejen na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Firma TH&L Systems je rovněž servisním a vývojovým partnerem všech firem, které zastupuje.

Dodáváme zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, tlaku, teploty a mechanických veličin. Lze dodat též příslušenství a software, který vyvíjíme, nebo se úzce podílíme na vývoji.

Předností naší firmy je komplexní řešení dodávek včetně zajištění kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci.

info-bg Isotech
 

Isotech

logo_isotech9

Firma Isotech nabízí blokové pícky, pevné body, etalonové termočlánky, černá tělesa, míchané lázně, etalonové odporové teploměry, kalibrátory s kovovým blokem a míchanou lázní, kyvety, přepínače měřicích míst, platinové teploměry, kalibrační terče.

Společnost Isotech založil John Tavener v roce 1980, která i nadále zůstává rodinným podnikem, se sídlem v Southportu v severozápadní Anglii.

Společnost vyvinula řadu přístrojů pro měření teplot. Pro metrologii to jsou odporové můstky pro měření teplot, standardní platinové odporové teploměry a primární standardy mezinárodní teplotní stupnice ITS-90, které se používají v předních světových laboratořích (NMI) a také v akreditovaných laboratořích pro měření teplot, ve výzkumných a vědeckých laboratořích, ve farmaceutickém průmyslu i těžbě a zpracování ropy a plynu.

Mezi přístroje a zařízení pro teplotní kalibrace v průmyslu patří přenosné suché bloky, kapalinové kalibrační lázně, kalibrační pece, infračervené kalibrátory a termočlánkové reference. Isotech poskytuje ucelené kompletní vybavení: od suchých kalibračních teplotních lázní s kovovým blokem pro kalibraci termočlánků a odporových teploměrů RTD přes vysoce přesné kapalinové teplotní lázně a pícky až po kompletní primární standardy ITS-90.

Společnost Isotech 80% svých výrobků vyváží. Navíc provozuje akreditovanou laboratoř ISO 17025, která je považována za nejpřesnější soukromou laboratoř na světě. Společnost má 52 zaměstnanců, mnoho služeb, a je vysoce ceněná a uznávána pro své inovace, zkušenosti a odborné znalosti.


Nejnovější slavnou událostí je udělení ceny královny pro podnik Queen´s Award for Enterprice v oboru inovací v roce 2017 za spolupráci při vývoji, výrobu a prodej přesného můstkového teploměru miliK.

Více informací o produktech firmy Isotech naleznete v našem online katalogu.

Stránky výrobce Isotech:

http://www.isotech.co.uk

 

Katalogy Isotech ke stažení

 

Videa Isotech

Isotech - představení firmy

Isotech ISOCAL-6

Metal Block Bath

Isotech milliK Tour

Isotech milliK Data Display Views

Isotech milliK - The Settings Window

Isotech millik - The Instrument Window

Using Isotech Dry Blocks to Test Thermostats

Isotech Temperature Controllers

Isotech Temperature Indicators

Isotech ISOCAL-6: Stirred Liquid Bath

Isotech ISOCAL-6: Stirred Ice/Water Bath

Isotech ISOCAL-6: Black Body Source

Isotech ISOCAL-6: Surface Sensor Calibrator

Isotech ISOCAL-6: ITS-90 Fixed Point Apparatus