THL new

TH&L SYSTEMS – MĚŘICÍ TECHNIKA A KALIBRAČNÍ TECHNIKA

TH&L Systems je firma specializující se nejen na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Firma TH&L Systems je rovněž servisním a vývojovým partnerem všech firem, které zastupuje.

Dodáváme zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, tlaku, teploty a mechanických veličin. Lze dodat též příslušenství a software, který vyvíjíme, nebo se úzce podílíme na vývoji.

Předností naší firmy je komplexní řešení dodávek včetně zajištění kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci.

info-bg Additel
 

Additel

additel

Additel Corporation je jedním z předních světových dodavatelů kalibračních nástrojů. Věnujeme se vývoji, výrobě a dodávkám vysoce kvalitních ručních testovacích přístrojů a přenosných kalibrátorů pro výrobu i kalibrační laboratoře.

Additel Corporation již po mnoho let úspěšně vyvíjí automatizované kalibrátory, digitální tlakoměry, digitální kalibrátory, zařízení pro tlakové zkoušky, kalibrační pumpy a multifunkční procesní kalibrátory.

Stránky výrobce Additel:

Více na stránkách výrobce http://www.additel.com

 

Katalogy Additel ke stažení