THL new

TH&L SYSTEMS – MĚŘICÍ TECHNIKA A KALIBRAČNÍ TECHNIKA

TH&L Systems je firma specializující se nejen na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Firma TH&L Systems je rovněž servisním a vývojovým partnerem všech firem, které zastupuje.

Dodáváme zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, tlaku, teploty a mechanických veličin. Lze dodat též příslušenství a software, který vyvíjíme, nebo se úzce podílíme na vývoji.

Předností naší firmy je komplexní řešení dodávek včetně zajištění kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci.

info-bg Novinky
 

Pozvánka na AMPER v Brně 19. 3. - 22. 3. 2019

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě naší expozice na Mezinárodním veletrhu AMPER v Brně ve dnech 19. 3. až 22. 3. 2019.
Naše výrobky budete mít možnost vidět na stánku číslo 4.17 v pavilonu V.

Isotech získala cenu královny

Isotech získala 21. dubna 2017 cenu britské královny Queens Award for Enterprise v kategorii inovace za spolupráci na vývoji můstkového teploměru mikroK, s oceněním jak inovace, tak i komerčního úspěchu v oboru přesných můstkových měření teplot.

John Tavener, zakladatel a prezident Isotech říká: "Jsme potěšeni, že Její Veličenstvo Královna schválila doporučení předsedy vlády, aby Cenu královny pro podnik v kategorii inovace v letošním roce získala společnost Isotech. Cena královny Queen's Award for Enterprise je nejvyšší ocenění, kterou lze udělit britské společnosti a její získání je pro každého z nás v Isotech skutečný důvod k oslavě ".

Spuštění nového webu www.thlsystems.cz

V březnu 2016 byl spuštěn nový web umožňující využívat současné komunikační technologie. Věříme, že bude stejně úspěšný jako předešlý a přinese lepší hledatelnost a uživatelský komfort. Web vznikl u příležitosti 20 výročí od založení firmy.

Veletrh Amper 2016

Jako každoročně se i letos naše firma zúčastnila Mezinárodního veletrhu Amper 2016, kde jsme představili několik novinek. Patřily mezi ně především Multifunkční kalibrátor elektrických veličin Transmille 4010 a Tlakový kalibrátor/kontrolér Additel 580. Všem, kdo nás přišli navštívit na stánek, děkujeme a těšíme se na setkání v příštím roce. Amper se bude konat opět v Brně a to v termínu 21. –24. 3. 2017.