THL new

TH&L SYSTEMS – MĚŘICÍ TECHNIKA A KALIBRAČNÍ TECHNIKA

TH&L Systems je firma specializující se nejen na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Firma TH&L Systems je rovněž servisním a vývojovým partnerem všech firem, které zastupuje.

Dodáváme zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, tlaku, teploty a mechanických veličin. Lze dodat též příslušenství a software, který vyvíjíme, nebo se úzce podílíme na vývoji.

Předností naší firmy je komplexní řešení dodávek včetně zajištění kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci.

info-bg Transmille
 

Transmille

logo_transmille8

Sortiment výrobků a historie Transmille

Firma Transmille vyrábí multi kalibrátory, elektrické kalibrátory, přesné digitální multimetry, přenosné kalibrátory, přesné referenční standardy.

Společnost Transmille byla založena v roce 1997 jako komerční kalibrační servis a záhy jako odpověď na rostoucí požadavky na řešení s tím spojených obvyklých problémů začala vyvíjet a vyrábět řadu elektrických kalibračních zařízení a software. Po tomto malém začátku společnost Transmille rok za rokem pokračovala v práci na unikátním zařízení a software, které nebyly určeny pouze pro vlastní laboratoř, ale i pro kalibrační laboratoře a výrobce po celém světě.

Již od uvedení svých prvních výrobků na trh Transmille pokračovala v inovaci a vývoji nových zařízení pro metrologickou komunitu, od světově prvních zařízení jako je například kalibrátor revizních přístrojů pro testování elektrických zařízení (Electrical Test Equipment calibrator) 2100, přes ve své třídě nejlevnější univerzální kalibrátor řady 1000. V současnosti vyrábíme více než 600 kalibračních přístrojů za rok, dodáváme je celé řadě zákazníků od národních metrologických laboratoří přes výrobce až po malé kalibrační firmy.

Bezkonkurenční závazek kvality a inovací pohání společnost Transmille s vlastní specializovanou skupinou konstruktérů, vývojářů a technické podpory a s více než šedesátiletými zkušenostmi ve výrobě a vývoji kalibrátorů elektrických veličin, vpřed. S našimi místními obchodními zástupci po celém světě můžeme nabídnout podporu každému ze zákazníků bez ohledu, zda se jedná o velkého nebo malého zákazníka.

Stránky výrobce Transmille:

http://www.transmille.com

Katalogy Transmille ke stažení

 

Videa Transmille

Transmille 8000 Series Precision Multimeter

Calibrating RCD Trip Time & Current using the Transmille 3200A

Transmille 1000A Ultra Portable Multi Function Calibrator

Transmille 3000A Series Precision MultiProduct Calibrator