THL new

TH&L SYSTEMS – MĚŘICÍ TECHNIKA A KALIBRAČNÍ TECHNIKA

TH&L Systems je firma specializující se nejen na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Firma TH&L Systems je rovněž servisním a vývojovým partnerem všech firem, které zastupuje.

Dodáváme zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, tlaku, teploty a mechanických veličin. Lze dodat též příslušenství a software, který vyvíjíme, nebo se úzce podílíme na vývoji.

Předností naší firmy je komplexní řešení dodávek včetně zajištění kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci.

info-bg Sensor Technology
 

Sensor Technology

logo_sensor-technology8

Firma Sensor Technology vyrábí torzní senzory s integrovanou elektronikou.

Kvalitní vybavení pro měření točivého momentu a bezdrátové snímače zatížení.vyrábíme již více než 40 let. Společnost Sensor Technology Ltd byla původně založena v přestavěném vodním mlýně v Cotswolds v letech 1976 až 2004, kdy se komerční funkce přesunuly do Heyford Park poblíž Bicesteru.

Nabízíme řadu rotačních snímačů točivého momentu a převodníků, které vyhovují různým průmyslovým aplikacím, včetně automobilů na vodíkový pohonperistaltických čerpadeluzávěrů lahvíelektrických a hybridních pohonných jednotektestování podvozků letadelpřílivových turbín a viskozity, abychom jmenovali alespoň některé. Naše standardní řada snímačů točivého momentu dokáže měřit točivý moment od 10 mNm do 13 000 Nm.  Jsme také výrobci bezdrátových snímačů zatížení LoadSense a snímačů v rozsahu od 1 do 50 tun. 

S vlastním výzkumem a vývojem, vlastními kalibračními a výrobními zařízeními je Sensor Technology schopna nabídnout služby včetně kalibrace vlastních převodníků a převodníků některých jiných výrobců; inženýrská podpora pro speciální, náročné aplikace. Nabízíme také unikátní službu pronájmu, kdy si zákazníci mohou pronajmout snímač minimálně na jeden měsíc.

Stránky výrobce Sensor Technology:

http://www.sensors.co.uk

 

Katalogy Sensor Technology ke stažení